Kiyoh logo
100% startgarantie 144 locaties Inloggen E-Learning

VCA kursuna veya sınavına Türkçe olarak katılmak ister misiniz?

Türkçe bir VCA kursu veya sınavı mı arıyorsunuz? O halde VGMbox sizin için doğru adres! Geniş dil yelpazemiz ile sizlere VCA diplomanızı Türkçe olarak alma imkânı sunuyoruz. VCA Basic (VCA-Temel) veya VCA VOL(Operasyonel Yöneticiler için VCA) diplomalarını ana dillerinde veya Hollandacadan daha kolay bir dilde almak isteyen çalışanlar için VGMbox ideal yerdir!

144 lokasyonda

100% başlama garantisi

Çeşitli zamanlarda

Dijital Diploma

VCA Examen
VCA Audiovisueel

Film fragmanları ile

görsel-işitsel eğitim

Goedkoopste VCA in Nederland

Hollanda'da

en ucuzu!

VCA in 1 keer

Katılımcıların 93%'ü

1 seferde geçer!

VCA Map

Online + sınavlar

Film görüntüleri ile online kurs

Eğitim süresi yaklaşık 8 saattir

144 sınav lokasyonu

3 ay geçerli kurs

100% başlama garantisi

204,-

Sadece sınav

Resmi olarak tanınan sınavlar

Çok dilli

32 sınav lokasyonu

Sınav lokasyonunda ücretsiz park imkanı

100% başlama garantisi

119,-

Mevcut tarihleri görüntüle

vca examen

Online VCA-Türkçe

VGMbox'ın Online VCA-Türkçe kursu, pek çok alıştırma sorusu içeren tamamen uygulamaya yönelik film fragmanlarından oluşmaktadır. Bu şekilde tüm kursu keyifli ve anlaşılır bir şekilde geçirebilirsiniz. Online bir kurs olduğu için ne zaman ve hangi saatte öğreneceğinize siz karar verirsiniz. Kursu duraklatmak istiyor musunuz? Sorun yok. Kursu daha sonra yeniden başlatabilirsiniz. Ayrıca Hollanda'daki 137 lokasyonumuzdan birinde sınava girme imkanı da sunuyoruz.

VCA-Türkçe Sınav

VGMbox, her ay bir veya daha fazla VCA sınavının yapıldığı ulusal çapta 137 sınav lokasyonuna sahiptir. Yani VCA-Türkçe sınavına girmek için her zaman yakınınızda bir yer vardır!

VCA Basis sınavı 60 dakika ve VCA VOL sınavı 75 dakika sürer. Ayrıca VCA-Türkçe sınavına öğle vakti, akşam başlarken veya ilerleyen saatlerde girme imkanı bulunmaktadır.

VCA sınavlarımızın yapıldığı lokasyonların yakınında yeterli park yeri mevcuttur ve toplu taşıma araçları ile de kolayca ulaşılabilir!

Sesli okunan VCA sınavı

Okuma güçlüğü çeken adaylar için sesli okunan VCA sınavı talep edilebilir. Bu yalnızca VCA Basisveiligheid (VCA-Temel Güvenlik) sınavı için mümkündür ve tüm diller için geçerlidir. Sınavı bu şekilde yapacak sınav adayına dijital sınavın başlangıcında bir kulaklık verilir.

Sınavda seçilen cümleler veya kelimeler bilgisayar sesi tarafından sesli okunarak tekrarlanır. Sesli okunan VCA sınavını tercih eden adaylara, sınav süresince en fazla 15 dakika (toplam 75 dakika) ekstra süre verilir.

VCA voorleesexamens