Kiyoh logo
100% startgarantie 148 locaties Inloggen E-Learning

Kurs lub egzamin VCA w języku polskim?

Szukasz kursu lub egzaminu VCA w języku polskim? Jeżeli tak, VGMbox to właściwy adres! Dzięki naszej bogatej ofercie języków dajemy Ci możliwość uzyskania certyfikatu VCA w języku polskim. To idealne rozwiązanie dla pracowników chcących zdobyć certyfikat VCA Basis lub VCA VOL w swoim języku ojczystym lub języku, który sprawia im mniej trudności niż niderlandzki!

148 lokalizacji

100% gwarancja rozpoczęcia

Różne godziny

Certyfikat w wersji cyfrowej

VCA Examen
VCA Audiovisueel

Forma audiowizualna

z ujęciami z filmów

Goedkoopste VCA in Nederland

Najtaniej

w Holandii!

VCA in 1 keer

93% kursantów

zdaje za 1. podejściem!

Kurs stacjonarny + egzamin

1-dniowy kurs z egzaminem

32 lokalizacje

Dyplomowani prowadzący

Obfity lunch w cenie

100% gwarancja rozpoczęcia

295,-

Kurs online + egzamin

Kurs online z filmami

Czas trwania: około 8 godzin

148 lokalizacji egzaminów

Kurs ważny przez 3 miesiące/p>

100% gwarancja rozpoczęcia

204,-

Egzamin (bez kursu)

Oficjalnie uznawany egzamin

W wielu językach

148 lokalizacji egzaminów

Darmowy parking w miejscu egzaminu

Najtaniej w Holandii!

100% gwarancja rozpoczęcia

119,-

Zobacz dostępne terminy

Stacjonarny kurs VCA w języku polskim

Stacjonarny kurs VCA w języku polskim jest realizowany przez VGMbox w oparciu o unikatową na skalę Holandii metodę. Cały kurs składa się bowiem z nakierowanych na naukę praktyczną fragmentów filmów, dzięki czemu ponad 90% kursantów zdaje egzamin za 1. podejściem! Nie korzystamy z podręcznika VCA, lecz oferujemy kurs oparty w 100% na materiale audiowizualnym. Dzięki temu nauka jest przyjemna oraz interesująca!

vca examen

Kurs online VCA w języku polskim

Kurs online VCA w języku polskim oferowany przez VGMbox składa się w całości z nakierowanych na naukę praktyczną fragmentów filmów oraz bardzo wielu pytań ćwiczeniowych. Dzięki temu cały kurs przebiega w przyjemny i zrozumiały sposób. Ponieważ jest to kurs online, uczestnik sam decyduje, gdzie i kiedy go zrealizuje. Chcesz przerwać kurs na jakiś czas? Nie ma problemu. Możesz powrócić do niego w późniejszym momencie. Oprócz tego oferujemy również możliwość podejścia do egzaminu w jednej z naszych 148 lokalizacji w Holandii.

Egzamin VCA w języku polskim

VGMbox posiada 148 lokalizacji egzaminacyjnych w całym kraju, w których co miesiąc odbywa się jeden lub więcej egzaminów VCA. Dlatego też zawsze znajdziesz w okolicy miejsce, w którym możesz podejść do egzaminu VCA po polsku!

Egzamin VCA Basis trwa 60 minut, a egzamin VCA VOL – 75. Oprócz tego egzamin VCA po polsku może odbyć się zarówno w ciągu dnia, jak i wcześniejszym lub późniejszym wieczorem.

Lokalizacje, w których przeprowadzane są egzaminy VCA dysponują odpowiednią liczbą miejsc parkingowych w pobliżu, a także są łatwo osiągalne za pomocą transportu publicznego!

Egzamin odczytywany VCA

Kandydaci mający problem z czytaniem mogą wystąpić o przeprowadzenie egzaminu odczytywanego VCA. Jest on możliwy wyłącznie na poziomie VCA Basisveiligheid, we wszystkich językach. Na początku egzaminu cyfrowego kandydat otrzymuje zestaw słuchawkowy.

Wybrane słowa lub zdania z treści egzaminu zostają odczytane przez system komputerowy. Kandydaci przystępujący do egzaminu odczytywanego VCA otrzymują maksymalnie 15 minut czasu dodatkowego (łącznie: 75 minut).

VCA voorleesexamens